Статьи

РЕКРУТОРІЯ: вебінар «Mindfulness-девайси сучасного лідера» – 11/03/2020

РЕКРУТОРІЯ: вебінар «Mindfulness-девайси сучасного лідера» – 11/03/2020

Коли:

11 березня 2020 року о 16:00

Тема:

Mindfulness-девайси сучасного лідера

Спікерка:

Лора Гасай, інструкторка з mindfulness, архітекторка HR-моделей для бізнесу та персоналу, бізнес-тренерка, коуч, менторка для HR-лідерів, партнерка для NGO, сертифікована інструкторка практик усвідомленості, нестереотипна та інклюзивна HR із досвідом понад 15 років. А ще Лора – просто мрійниця, яка не байдужа до життя та світу.

Про що цей захід:

Ми живемо у непереривному русі та стресі, постійно переживаємо через невиконані задачі та дедлайни. А як щодо того, щоб зробити паузу, заспокоїтись та сфокусуватись на теперішньому моменті і заразом зменшити стрес, рівень тривожності та кількість нав'язливих думок? Для цього вам потрібна техніка mindfulness.

На вебінарі ми поговоримо про те, чому подібні медитації набули популярності, в чому полягає сутність методу управління увагою basic mindfulness та чим він відрізняється від інших схожих напрямків роботи з особистим, будемо досліджувати власну увагу та тренувати її.

Основні тези вебінару:

✅ New generation skills: чому вміння думати, розуміти і знати себе, життєстійкість та уважність сьогодні «на передовій»

✅ З чого складається наша увага і що тренує практика майндфулнесс

✅ Чи потрібно бути буддистом, щоб розвивати усвідомленість

✅ Які тренування з майндфулнесс впливають на здібність змінюватися задля зменшення неузгодженості між бажаним та дійсним

✅ Чого прагне людина і чому майндфулнесс корисний, щоб тримувати те, чого вона насправді хоче

Вебінар безкоштовний. Реєстрація обов’язкова. Тривалість вебінару – 1,5-2 години. Ми не обмежуємо кількість учасників від однієї компанії, тож залучайте і ваших колег!

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на hh.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

До зустрічі на вебінарі у середу, 11 березня, о 16:00!

Вакансии дня

Комментарии