Статьи

Вмикай талант на повну та підвищуй свою професійну капіталізацію

Розмістили резюме, регулярно відгукуєтесь на вакансії, але все ніяк не вдається отримати посаду із привабливою зарплатою?

На черговому вебінарі проєкту Talent ON Олександр Шевченко, HRD, кар’єрний консультант та ментор, та Інна Кравченко, консультант з Executive search в hh.ua | grc та кар'єрний тренер, розповіли про те, як HR-фахівцю зробити прорив у кар’єрі та підвищити капіталізацію своєї роботи. І ця інформація, ми впевнені, буде корисна далеко не тільки менеджерам по роботі з персоналом!

ЯК ЧАСТО ВАРТО ЗМІНЮВАТИ РОБОТУ

«Вже 5 років працює на одному місці? Засидівся та «випав з ринку!», «Міняє роботу кожний рік? Нам такі непостійні непотрібні», – боїтесь почути це від HR-менеджера потенційного роботодавця? На думку Олександра, змінювати роботу кожні півтора роки у перші 5 років кар’єри – нормально. Адже без значущих підвищень або нових проектів після 1,5 року починається «недоотримання» досвіду. А як щодо керівних посад?

Олександр навів наступний алгоритм:

  • Перша керівна посада в невідомій компанії – до 2-х років
  • Відома компанія – обов’язково більше 2 роки на керівній позиції. Адже максимальна капіталізація може бути тільки у тут
  • Після 4-5 років на одній позиції Head – кожен наступний рік «привносить» в зростання вартості фахівця помітно менше

ЕКСПЕРТИЗИ, ЯКІ НАДАЮТЬ ДОСВІДУ УНІКАЛЬНОСТІ І ПІДВИЩУЮТЬ ВАРТІСТЬ

В кожній професії є компетенцій та навички, які особливо цінні для роботодавця.

Так, наприклад, для HR-менеджера такими експертизами є:

  1. Автоматизація: ви знаєте як плануються і готуються проєкти по HR-автоматизації, ви ними управляли та вмієте вибирати потрібні програмні рішення, у вас є досвід налаштування без допомоги підрядників і ви розумієте деякі нюанси в IT та сучасні можливості HR-рішень тощо.
  2. Performance management – ви розумієте, як розробити і впровадити модель компетенцій, знаєте, на які інші чинники продуктивності робити акцент та вмієте вибудувати систему їх оцінки з різних сторін, розумієте, які вам потрібні зрізи інформації за результатами оцінки, а ваша система управління факторами ефективності реально привносить added value тощо.
  3. Аналітика – ваша система метрик буде завжди ідеально підібрана під стратегію, ви вмієте бачити кореляційні зв'язки між показниками та вмієте аналізувати великі масиви даних, ви вмієте управляти зовнішніми / внутрішніми HR-дослідженнями та робити валідацію компетенцій, шукати як впливають різні змінні на продуктивність тощо.

А МОЖЕ ЗМІНИТИ ГАЛУЗЬ?

Якщо те, що ви робите, не дає вам сил та натхнення, якщо вам не подобаються результати вашої роботи, ви ними не пишаєтесь, а у роботі ви більше даєте, ніж берете може прийшов час змінити галузь чи професійний профіль?

Інна Кравченко розповіла про універсальні «ключі» до такої зміни на будь-якому рівні:

✅ Щирий практивний інтерес до галузі і сфери (читаєте, ходити на профільні заходи, спілкуєтесь, дізнаєтесь..)

✅ Умієте визнати, чого вам не вистачає, щоб щось робити

✅ Володієте самомотивацією і саморегуляцією

✅ Критично мислите

✅ Маєте самоповагу до своїх успіхів та корисних помилок

✅ Маєте розуміння своїх «можу», «хочу», «ніколи не буду»

✅ Умієте бачити, на що ви можу вплинути, а що – поза ваших сил

Готові до того, щоб зробити прорив у кар’єрі та отримати роботу з привабливою зарплатою? Ну то хутчіш оновлюйте резюме на hh.ua | grc та відгукуйтесь на вакансії у сфері управління персоналом, якщо прагнете професійної капіталізації.

Talent ON – для талантів, які будують свою кар’єру, починаючи із перших сходинок на її старті до найвищих вершин на топових позиціях. Анонси вебінарів і корисних подій, найактуальніші поради та пропозиції від кращих роботодавців – у вашому смартфоні.

Вас чекає ще більше цікавих можливостей, які допоможуть реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте. Слідкуйте за датами вебінарів на сайті hh.ua | grc, на нашій сторінці у Фейсбук та у Телеграм-каналі проекту Talent ON.

Вакансии дня

Комментарии