Статьи

Розвивайся з Рекруторією 2020. Анонс вебінарів у березні

4 березня

Вебінар «Методи оцінки персоналу: міфи і реальність»

Визначити ступінь підготовки потенційного співробітника до виконання обов'язків, зрозуміти, які саме знання, вміння і навички необхідно розвивати у працівників для їх подальшого професійного зростання, створити довгострокову програму навчання – ось лише стислий перелік цілей, з якими проводитися оцінка персоналу. І, скоріш за все, у вашому арсеналі є декілька різних методів, які відрізняються алгоритмом проведення, бюджетом тощо. На вебінарі ми поговоримо про те, коли доцільно використовувати той чи інший підхід до оцінки, а коли від деяких з них варто відмовитись.

11 березня

Вебінар «Mindfulness-девайси сучасного лідера»

Ми живемо у непереривному русі та стресі, постійно переживаємо через невиконані задачі та дедлайни. А як щодо того, щоб зробити паузу, заспокоїтись та сфокусуватись на теперішньому моменті і заразом зменшити стрес, рівень тривожності та кількість нав'язливих думок? Для цього вам потрібна техніка mindfulness. На вебінарі ми поговоримо про те, чому подібні медитації набули популярності, в чому полягає сутність методу управління увагою basic mindfulness та чим він відрізняється від інших схожих напрямків роботи з особистим, будемо досліджувати власну увагу та тренувати її.

19 березня

Вебінар «HR-функція у період трансформації бізнесу»

HR все більше стає стратегічною функцією в компанії. Відповідно, підвищується відповідальність HR-спеціалістів. Він повинен бути компетентним не тільки в управлінні персоналом, а й у фінансових, бізнес-питаннях, у галузі, в якій працює компанія.

Вебінари безкоштовні. Реєструйтеся та запрошуйте до реєстрації колег, ми не обмежуємо кількість учасників від однієї компанії. Слідкуйте за анонсами інших вебінарів березня!

Тривалість кожного вебінару – 1,5-2 години.

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на hh.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

Вакансии дня

Комментарии