Статьи

РЕКРУТОРІЯ: вебінар «Методи оцінки персоналу: міфи і реальність» – 04/03/2020

РЕКРУТОРІЯ: вебінар «Методи оцінки персоналу: міфи і реальність» – 04/03/2020

Коли:

4 березня 2020 року о 16:00

Тема:

Методи оцінки персоналу: міфи і реальність

Спікерка:

Інна Кравченко, консультант з Executive search в hh.ua | grc та кар'єрний тренер

За плечима Інни – 15 років в HR-галузі та понад 300 успішних кейсів аудиту та налаштування процесів пошуку та оцінки ключового персоналу, втілення HR analytics в робочі процеси (рекрутинг, онбординг, адаптація, утримання, навчання, евент-менеджмент).

Про що цей захід:

Визначити ступінь підготовки потенційного співробітника до виконання обов'язків, зрозуміти, які саме знання, вміння і навички необхідно розвивати у працівників для їх подальшого професійного зростання, створити довгострокову програму навчання – ось лише стислий перелік цілей, з якими проводитися оцінка персоналу. І, скоріш за все, у вашому арсеналі є декілька різних методів, які відрізняються алгоритмом проведення, бюджетом тощо. На вебінарі ми поговоримо про те, коли доцільно використовувати той чи інший підхід до оцінки, а коли від деяких з них варто відмовитись.

Основні тези вебінару:

✅ Критерії вибору методів оцінки кандидатів: реалії українського ринку (ТОП-рівень, стартовий рівень, вузькопрофільні фахівці)

✅ Що потрібно враховувати при виборі методів оцінки кандидатів

✅ ТОП-5 невдалих рішень в процесі оцінки кандидатів і приклади рішень

✅ Що робити з менеджером, який наймає

Вебінар безкоштовний. Реєстрація обов’язкова. Тривалість вебінару – 1,5-2 години. Ми не обмежуємо кількість учасників від однієї компанії, тож залучайте і ваших колег!

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на hh.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

До зустрічі на вебінарі у середу, 4 березня, о 16:00!

Вакансии дня

Комментарии