Статьи

3 цікаві факти про «Рекруторію» у 2019 році

Роль HR-спеціалістів для бізнесу невпинно зростає. Розширюєтеся як перелік задач, які стоять перед експертами цієї галузі, так компетенції, якими вони повинні володіти. Розуміння бізнесу, вміння адаптуватись та адаптувати, здатність управляти змінами, системне та критичне мислення – ось лише стислий перелік потрібних HR-спеціалісту навичок та якостей.

У таких умовах підвищених вимог та постійних змін важливо мати доступ до перевірених, актуальних і практично застосованих знань, до майданчиків для обміну досвідом і думками з HR-професіоналами-практиками. Джерелом таких знань і таким майданчиком і є case-study проєкт «Рекруторія».

► За словами однієї зі спікерок, Олени Урусової, директорки з управління персоналом Credit Agricole Україна, фактично «Рекруторія» – це HR-ком`юніті нового взірця: молоде, інноваційне, прагматичне.

3 цікаві факти про «Рекруторію» у 2019 роціЦе – дивовижна спільнота з особливою теплою атмосферою, яка дає можливість подивитись на HR-процеси під різним кутом зору й побачити шляхи для удосконалення.
Оксана Загляда, старша менеджерка з персоналу Національного банку України

► Ольга Мирошниченко, HR Business Partner SBTech, акцентує увагу та тому, що «Рекруторія» – унікальний проект, фактично такий собі knowledge sharing майданчик, де мега круті-фахівці можуть ділитися своїм досвідом, який був випробуваний на практиці і додає: «Як я люблю говорити, розповісти про фішках і шишках. І це, на мій погляд, нескінченно цінно».

Так, у 2019 році ми можемо пишатись тим, що:

✅ Всього протягом року у заходах проєкту взяли участь майже 12 тисяч учасників: менеджерів з персоналу, рекрутерів, фахівців з пільг та компенсацій, HRD, HRBP тощо. А це практично на 50% більше, ніж у 2018 році.

✅ Понад 60 годин ми присвятили розгляду цікавих HR-практик, які були реалізовані у компаніях різних галузей: банківська сфера, FMCG, IT, ритейл, АПК та інших.

✅ Всього за 2019 рік було проведено 37 вебінарів на найрізноманітніші теми: залучення, адаптація, навчання та оцінка персоналу, впровадження E-LEARNING та автоматизації в компанії, розробка бренда роботодавця, впровадження КСВ та багато інших.

Оцінюючі такі результати, Вікторія Пилипенко, керівниця проєкту, відзначає, що дуже приємно спостерігати зміни:

3 цікаві факти про «Рекруторію» у 2019 році«Рекруторія» з ідеї освітнього проекту переросла в теплу спільноту зацікавлених, залучених у сферу управління персоналом, відкритих до нових знань та готових ділитися своїми ідеями та проектами. Серед учасників можна зустріти і тих, хто працює у суміжних сферах. Їх небагато, до 5%, але нам приємно, що ми можемо бути корисними і для них. Також розширюється географія слухачів: крім обласних центрів України, до Рекруторії долучаються і з маленьких міст та навіть сел, ба більше – є учасники з-закордону.
Вікторія Пилипенко, керівниця проєкту «Рекруторія»

І ми запрошуємо усіх бажаючих долучитись «Рекруторії» та чекаємо на наступних вебінарах – у лютому 2020 – будемо говорити про корпоративну культуру та особливості проведення співбесід. Реєструйтесь!

Нагадуємо, що вебінари «Рекруторії» безкоштовні.

Якщо у вас вже зараз з’явились питання пов’язані з темами вебінарів, або ви хочете стати спікером чи партнером проєкту, будь ласка, пишіть на нашу офіційну сторінку у Facebook.

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на hh.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

Вакансии дня

Комментарии