Статьи

Як створити унікальну корпоративну культуру та залучити співробітників у внутрішні заходи

РЕКРУТОРІЯ: вебінар з Альоною Федько
РЕКРУТОРІЯ: вебінар з Альоною Федько
менеджерка з розвитку HR бренду та проектів КСВ Syngenta

Згідно з дослідженням hh.ua | grc «Рейтинг роботодавців України» 2018, корпоративна культура (цінності, місія) та соціальна відповідальність входять у ТОП-3 критеріїв, які є пріоритетним для пошукачів при виборі компанії-роботодавця.

Висновок з цього можна зробити простий та однозначний. Хочете залучати у свій штат кращих та виграти війну за таланти? Створіть унікальну корпоративну культуру.

На черговому вебінарі проєкту «Рекруторія» Альона Федько, менеджерка з розвитку HR бренду та проектів КСВ Syngenta розповідала, як це зробити.

ГОЛОВНА ЦІННІСТЬ КОМПАНІЇ – ЦЕ СПІВРОБІТНИКИ

Ні для кого не секрет, щоб ефективно працювати, досягати високих результатів, рости та розвиватися потрібна енергія. Для того, щоб бути успішним, співробітник має бути здоровим: емоційно та фізично.

Досягненню цієї мети слугують такі активності:

✅ Активне дозвілля (тім-білдінги відділів, Syngenta children Day, походи, екскурсії по Києву, спортивні заходи та турніри)

✅ Освітні заходи (тренінги та семінари, Syngenta Library, менторство над студентами, Мистецький Арсенал, Громадський город)

✅ Корпоративне волонтерство (поїздки до дитячого будинку, проект Місто Сад, Зелені івенти, благодійний комітет, green committee)

✅ Розвиток культури (Картини в офісі, творчі майстер класи, картина всім офісом)

КОМУНІКАЦІЯ – КЛЮЧ ДО ЕФЕКТИВНОСТІ

Досвід роботи показує, що недостатня поінформованість співробітників – причина половини проблем з ефективністю персоналу. Зростання оперативності та якості поінформованості, згідно деяких досліджень, підвищує результати на 20-50%.

Тому важливо, щоб всі співробітники розуміли:

✅ Стратегічні цілі

✅ Задачі компанії та підрозділів

✅ Тактичні питання

✅ Загальну інформацію

Як створити унікальну корпоративну культуру та залучити співробітників у внутрішні заходи

МАЛЕНЬКІ НЮАНСИ, ЯКІ РОБЛЯТЬ СПІВРОБІТНИКІВ ЩАСЛИВИМИ

Незавжди для того, щоб почати впроваджувати корпоративну культуру, потрібні великі бюджети.

Ось перелік, того, що ви можете реалізувати вже завтра:

✅ Вільний графік

✅ Мистецтво робити паузи в роботі

✅ Музика в їдальні

✅ Витвори мистецтв наших співробітників на стінах офісу

✅ Тенісний стіл

✅ Турнік на вулиці

Так, звичайно, змагатися з її Величністю зарплатою в потужності мотивації навряд чи зможуть всякі нематеріальні нагороди і заохочення. Але керівнику завжди слід пам'ятати, що люди приходять на роботу зазвичай заради грошей і кар'єри, а йдуть від рутини і поганого керівництва. Тому створення адекватної системи нематеріальної мотивації – це річ важлива, навіть базова для створення ефективної корпоративної Команди Мрії (Dream Team).

А вже 17 лютого Алла Бойко, HRD Domino's Pizza, розповість, як створити цю Команду Мрії, використовуючи підбір за компетенціями. Реєструйтесь!

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на hh.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

Вакансии дня

Комментарии