СтатьиПартнерский материал

Освітні виставки 15-17 листопада

Освітні виставки 15-17 листопада

Організатори виставки запрошують старшокласників, студентів і батьків відвідати виставки «Освіта за кордоном» та «Освіта та кар’єра – 2018», у ході яких буде представлено понад 70 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські ВНЗ.

Коли:

З 15 до 17 листопада 2018 року

з 11.00 до 18.00

Де:

місто Київ, вул. Хрещатик, 2 в Українському Домі

Вхід вільний

У ході виставки майбутні абітурієнти та їх батьки зможуть дізнатися про підготовчі програми, які пропонують навчальні заклади, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після отримання диплому тощо.

Експозиція виставки «Освіта за кордоном» розрахована на тих людей, які бажають навчатися за кордоном. Відвідувачам буде представлений широкий спектр освітніх програм.

Упродовж трьох днів роботи виставки українська молодь зможе ознайомитися:

● з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном

● отримати актуальну інформацію про підготовчі університетські курси

● дізнатися про бакалаврські і магістерські програми закордонних університетів та коледжів

Відвідувачі також матимуть змогу поспілкуватися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агенцій.

У цьогорічній виставці беруть участь навчальні заклади і академічні агенції з Іспанії, Італії, Кіпру, Литви, Норвегії, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини, Чехії, США, Франції, Швейцарії.

Традиційно великими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Чехії, Польщі та Словаччини, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти.

З переліком учасників виставки Ви можете ознайомитись на сайті організатора

Вакансии дня

Комментарии